Tech StartUp School Львівської політехніки пропонує школярам долучитись до проєкту eKids

Tech StartUp School Львівської політехніки
Заставка заходу

Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» запрошує дітей віком від 12 до 16 років долучитись до спільного проєкту стартап-школи та IT-компанії ЕРАМ, що реалізовується за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

eKids – це чудовий спосіб опанувати базові навички програмування Scratch/Python за навчальною програмою ЕРАМ – одного з лідерів IT, отримати безцінні знання та зробити впевнений крок до реалізації своєї мрії.

Навчання відбуватиметься офлайн загалом для 400 дітей. Заняття проходитимуть один раз на тиждень щосуботи. Після успішного завершення навчання буде видано іменний сертифікат і брендована футболка у подарунок.

Реєстрація триватиме до 10 вересня 2023 року.

Про локації, де відбуватиметься навчання, – на сторінці Tech StartUp School у соцмережі Фейсбук.