Студенти ОП «Соціальна робота» зустрілись у стінах Політехніки з відомим еніологом Анатолієм Васильчуком

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Фото із зустрічі

У рамках вивчення дисциплін професійного циклу куратор групи СР-11, професорка кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки Тамара Тюріна зініціювала зустріч студентів-першокурсників з надзвичайно цікавою особистістю – академіком Анатолієм Васильчуком.

Знайомство з Анатолієм Леонідовичем пройшло в дружній, позитивній та щирій атмосфері. Студенти спілкувалися з великим бажанням і захопленням, ставили запитання, отримували відповіді.

Учасники зустрічі обговорили надзвичайно важливі теми:

• фізична і духовна, тонкоматеріальна природа людини;
  • значення сили думки, слова, важливості позитивного мислення в житті людини;
  • емоційна саморегуляція;
  • роль духовного самовдосконалення для фахової самореалізації та розкриття потенційних можливостей;
  • енергетична підтримка своїх рідних і близьких людей під час війни;
  • інформаційна голограма, родове поле і родова інформація, їх роль;
  • надважливість поваги і любові до батьків та рідних як головна передумова на шляху до щастя та успіху в житті кожного;
  • важливість процесу пізнання, фахової підготовки для розкриття професійної інтуїції.

Докладніше – на сторінці кафедри соціології та соціальної роботи у соцмережі Фейсбук.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі