Студенти Хмельницького політехнічного коледжу успішно виступають на обласних олімпіадах

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
переможці

Завершились обласні олімпіади 2017 року серед вищих навчальних закладів Хмельниччини І–ІІ рівнів акредитації. Юні ерудити змагались за право називатись кращим з найкращих. Вони розв’язували складні завдання, які лежать далеко за межами навчальних програм, і успішно їх подолали.

Хмельницький політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» вкотре довів, що вміє та знає, як готувати переможців та призерів інтелектуальних змагань. Прямим підтвердженням цього є цьогорічні високі досягнення студентів коледжу:

• Інформатика (користувачі):
    • І місце – Артур Борікун (ПР-141), викладач – Людмила Андріївна Соломко;
    • ІІІ місце – Марина Козубай (ПР-151), викладач – Людмила Андріївна Соломко;
  • Інформатика (програмування):
    • І місце – Василь Когут (ПР-132), викладач – Вадим Григорович Задніпровський;
    • ІІ місце – Андрій Буров (ПР-132), викладач – Вадим Григорович Задніпровський;
  • Англійська мова:
    • І місце – В’ячеслав Чалий (ПР-151), викладач – Світлана Олександрівна Олійник;
  • Конкурс ім. Т.Г. Шевченка:
    • І місце – Злата Желавська (ПІ-161), викладач – Леся Анатоліївна Слободзян;
    • ІІ місце – Борсук Ірина (ПІ-162), викладач – Леся Анатоліївна Слободзян;
  • Фізика:
    • ІІ місце – Володимир Гериш (КІ-161), викладач – Наталія Василівна Палій;
  • Конкурс ім. П. Яцика:
    • ІІ місце – Костянтин Паєнк (ПІ-161), викладач – Валентина Федорівна Тарасюк;
  • Математика:
    • ІІІ місце – Павло Колесник (ПІ-162), викладач – Людмила Михайлівна Студницька.

Результати олімпіад вкотре підтверджують якісну професійну компетентність викладачів Хмельницького політехнічного коледжу, гарну підготовку студентів і, як результат, високу конкурентоспроможність навчального закладу.