Студенти кафедри теплогазопостачання і вентиляції ІБІС прослухали лекції від компанії-партнера Herz

Кафедра теплогазопостачання і вентиляції Львівської політехніки
Фото з лекції

У Національному університеті «Львівська політехніка» є практика періодичного залучення до аудиторних занять професіоналів-практиків, експертів галузі та представників роботодавців. Зокрема, нещодавно лекції студентам кафедри теплогазопостачання і вентиляції Інституту будівництва та інженерних систем читали представники компанії з виробництва та реалізації продукції теплогазопостачання та вентиляції Herz.

Теми лекцій:

1. Терморегулювання приміщень та гідравлічне балансування систем опалення;
  2. Система труб та фітингів HERZ-pipefix & HERZ-line;
  3. Квартирні теплові пункти в багатоквартирних житлових будівлях. Переваги. Принцип дії. Проєктування.

Наприкінці кожного року серед студентів, які навчаються за освітньою програмою «Теплогазопостачання та вентиляція», відбувається конкурс дипломних проєктів, який заснувала компанія Herz та проводять її співробітники.

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції