Студенти кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів ІСТР зустрілися зі стейкхолдером

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Фото із зустрічі

З метою обговорення запитів ринку до молодих фахівців, зокрема в контексті вимог до комунікабельності та креативності, зі студентами кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки зустрівся Орест Парасюк.

Орест Володимирович поділився власним управлінським досвідом, зокрема у сфері громадського харчування (ресторан «Золота Гуса«), деревообробки («Гофер Україна») і надання медичних послуг (Медичний центр «ВероМед»), де працював менеджером і директором, а також досвідом підприємця як співвласник «Львівської равликової ферми».

Студенти обговорили питання, пов’язані з організацією бізнесу, інвестуванням, оподаткуванням та підбором персоналу.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі