Студенти кафедри ПЕЕТ зустрілися з митним брокером компанії ТзОВ «Смарт Вей Логістик»

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Скріншот з онлайн-зустрічі

25 березня 2024 року на кафедрі підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» у форматі онлайн було проведено лабораторне заняття здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти (група ПТПБ-11) спеціальності «Підприємництво та торгівля» з навчальної дисципліни «Декларування товарів у комерційній діяльності». До зустрічі було запрошено фахівця з декларування товарів, стейкхолдера – митного брокера компанії ТзОВ «Смарт Вей Логістик» у м. Львові Олесю Огородник.

Під час заняття пані Олеся розповіла про напрями діяльності митної брокерської компанії, функції декларанта, програмне забезпечення й документи, необхідні для декларування товарів, та поділилася досвідом практичної роботи.

Магістри із зацікавленням сприймали інформацію, надану митним брокером, і ставили питання.

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі