Студенти кафедри міжнародної інформації ІМФН успішно поєднують навчання та роботу за фахом

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Анастасія Данилець

Професійна підготовка за спеціальністю 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» на кафедрі міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки спрямована на оволодіння студентами практичними компетенціями інформаційних аналітиків-міжнародників зі знанням двох іноземних мов.

Зокрема, на це орієнтуються викладачі насамперед таких дисциплін ІІ–ІІІ курсів, як «Міжнародна інформація», «Зовнішньополітичні комунікативні технології», «Інформаційна політика України та держав світу», «Соціальні медіаплатформи» та інші.

Чудовий приклад успішного навчання, активної громадської роботи й перших професійних кар’єрних кроків показує студентка групи МІ-31 Анастасія Данилець, яка віднедавна працює редакторкою соціальних мереж інформаційної агенції Lemberg News.

До вашої уваги її перша спроба модерування експертного інтерв’ю.

Анастасія Данилець Анастасія Данилець