Студенти кафедри містобудування креативно виконали лабораторну роботу з архітектурної графіки та композиції

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Фото із заняття

Для студентів груп АР-109 та АР-110 кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки достатньо було чудового настрою, 2 кілограми макаронів і 200 грамів клею, щоб упродовж трьох годин підвищувати творчі здібності та інженерні навички, а також ефективно розвивати командну співпрацю та проблемне мислення.

Студенти під керівництвом професорки кафедри МБ, д.арх. Юлії Ідак і доцентки, к.арх. Ярини Онуфрів виявили особливу активність і креативність. Марта Боднарчук, Дарина Вільгуцька, Андрій Надь, Ярина Спільник, Вероніка Павленко, Вероніка Костик та Андрій Бриндзей були уважними помічниками, а Ніколетта Рубіш та Анна Ларіна – кмітливими фотокореспондентами.

Далі буде ще багато цікавого…