Студенти кафедри ІВТ побували в компанії SoftServe Ukraine та зустрілися зі стейкхолдерами

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Львівської політехніки
Фото з відвідин компанії

В офісі SoftServe Ukraine відбулася зустріч із першокурсниками бакалаврської програми Robotics, які навчаються на кафедрі інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки.

На зустрічі студенти поспілкувалися з представниками освітньої команди Львівського ІТ Кластеру, а також із фахівцями компанії SoftServe – Олею Долею (Talent Acceleration Center Manager) та Любомиром Демківим (Director, Robotics & Advanced Automation at SoftServe). Любомир, зокрема, поділився останніми світовими трендами розвитку робототехніки, а також розповів про особливості роботи SoftServe із NASA.

Куратор програми Юрій Хома (Head of AI в UniDataLab) обговорив зі студентами особливості навчання на програмі, підготовку командних проєктів та взаємодію з менторами від компаній Львівського ІТ Кластеру.

Вже за традицією студенти отримали подарунки – картки ІТ Club Loyalty.

Політехніки вдячні фахівцям SoftServe за цю чудову зустріч!

Фото з відвідин компанії Фото з відвідин компанії Фото з відвідин компанії Фото з відвідин компанії Фото з відвідин компанії