Студенти кафедри ІТВС відвідали конференцію «IT Meets Product: підходи та виклики у створенні продуктів»

Кафедра інформаційних технологій видавничої справи
Фото з конференції

29 лютого відбулась одна з яскравих подій ІТ-індустрії – конференція «IT Meets Product: підходи та виклики у створенні продуктів, яку організував Львівський ІТ Кластер. Захід відвідали студенти спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» (UX/UI Дизайн) кафедри інформаційних технологій видавничої справи Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

Майбутні дизайнери мали можливість поспілкуватися з експертами та перейняти унікальний досвід створення успішних продуктів, зокрема поговорити про:

• професійні виклики продакт-менеджерів;
  • тенденції UX/UI дизайну;
  • тренди у створенні продуктових стратегій;
  • шляхи розвитку продуктів у період невизначеності.

Серед численних гостей конференції були й майбутні роботодавці наших студентів, з якими можна було поспілкуватись особисто.

Дякуємо Львівському ІТ Кластеру та партнерам кафедри ІТВС за надану можливість!

Фото з конференції Фото з конференції