Студенти ІКНІ разом із доцентом катедри української мови відвідали Музей-меморіал «Тюрма на Лонцького»

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото з відвідин музею

Студенти Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій (групи ПЗ-11 та СА-12) разом із доцентом катедри української мови Юлією Теглівець відвідали єдиний в Україні музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького».

Цей музей, у якому розміщувалися каральні органи трьох окупаційних режимів, має велике значення для розуміння української історії та для збереження національної пам’яти. Тут повністю збережено автентику того часу (стенди, камери, записи хронік, кадри розстріляних українців тощо).

Студентів приголомшили нелюдські умови, в яких перебували ув’язнені, та методи знущання з українців. Вони відзначили, що історичні події особливо відгукуються в часі російсько-українською війни.

Велика подяка екскурсоводу пані Христині за змістовну екскурсію!

Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею