Студенти ІІМТ одержали грамоти Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з розділу «Легка промисловість»

Кафедра ПЕМ Львівської політехніки
нагорода

Студенти кафедри проектування та експлуатації машин Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з розділу «Легка промисловість» і були нагороджені за актуальність ідей, цікаву постановку та оригінальність наукових рішень.

Студенти кафедри проектування та експлуатації машин Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з розділу «Легка промисловість» і за актуальність ідей, цікаву постановку та оригінальність наукових рішень були нагороджені:

• Грамотою Української асоціації підприємств легкої промисловості – Назарій Сокіл, тема роботи «Дослідження точності дозування сипких продуктів бункерними дозаторами на підготовчих ділянках виробництв легкої промисловості» (науковий керівник – к.т.н., доц. Серкіз Орест Романович);
  • Грамотою галузевої конкурсної комісії – Юрій Городник, тема роботи «Дослідження процесу завантаження підвісних барабанів обробки шкіри з скіповим підйомником» (науковий керівник – к.т.н., доц. Зінько Роман Володимирович).

Вітаємо переможців і керівників та бажаємо нових здобутків!

нагороди