Студенти і викладачі кафедри соціології та соціальної роботи ІГСН відвідали ліцей «Гроно»

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Фото з відвідин ліцею

У рамках співпраці з учнівською молоддю 30 січня студентки-першокурсниці Богдана Батюк і Вікторія Митрофанова, гарант освітньо-професійної програми «Соціологія та розвиток людських ресурсів», кандидат політичних наук Уляна Яцишин та кандидат соціологічних наук, доцент Віктор Савка провели промоційно-інформаційну зустріч із учнями ліцею «Гроно» Львівської міської ради.

Розповідь про навчальні програми «Соціологія та розвиток людських ресурсів», «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення» викликали неабияке зацікавлення у майбутніх абітурієнтів, адже найближчим часом молоді люди будуть обирати свій фах.

Політехніки щиро вдячні за допомогу в організації зустрічі класному керівнику О.М. Олексюк та адміністрації ліцею «Гроно» за можливість донести актуальну інформацію ліцеїстам!

Фото з відвідин ліцею Фото з відвідин ліцею Фото з відвідин ліцею Фото з відвідин ліцею Фото з відвідин ліцею