Студентки кафедри ТТАЕ брали участь у заходах в рамках проєкту NAWA у Вроцлавській політехніці

Кафедра теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій
Фото зі школи

Здобувачки освітньої програми «Атомна енергетика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Вікторія Долинкевич та другого (магістерського) рівня Ніна Мацелик, які навчаються на кафедрі теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій Інституту енергетики та систем керування Львівської політехніки, стали учасниками школи, організованої в рамках проєкту NAWA «Зелений перехід в українських університетах» у Вроцлавській політехніці (Польща).

Студентки прослухали цикл цікавих лекцій та взяли участь у ділових іграх, які охоплювали різні напрями сучасного сталого розвитку суспільства, починаючи від зеленого бізнесу та менеджменту й закінчуючи розумними містами (smart city). Усі заняття відбувалися англійською мовою.

Отриманий студентами досвід буде корисним для подальшого стимулювання інновацій, продуктивності та сталого розвитку нашої держави.

Сертифікат учасника Сертифікат учасника Фото зі школи