Студентки кафедри ТБСФБ – серед переможців конкурсу наукових робіт за спеціальністю «Біотехнологія»

Кафедра технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології
Переможці конкурсу

На базі Національного університету харчових технологій відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань i спеціальностей у 2023/2024 навчальному році за спеціальністю «Біотехнологія».

За підсумками конкурсу дипломами ІІІ ступеня нагороджено студенток кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки:

• Домашовець Ангеліну (група БТ-42) за наукову роботу «Дослідження впливу ферменту на процес вилучення біологічно активних речовин з Caltha palustris» у секції «Промислова та екологічна біотехнологія»;
  • Кулаківську Анастасію (група БТ-41) за наукову роботу «Розробка складу лікувального рідкого мила на основі одержаної субстанції антиоксидантної дії з Malva sylvestris l.» у секції «Фармацевтична та молекулярна біотехнологія».

Науковий керівник – доцентка кафедри ТБСФБ, к.фарм.н. Роксолана Конечна – відзначена подякою конкурсної комісії.

Кафедра вітає переможців і бажає їм та їхньому науковому керівнику подальших наукових успіхів!