Студентки кафедри педагогіки та інноваційної освіти ІППО побували на Дні відкритих дверей у Гданській політехніці

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Фото із заходу в Польщі

Студентки кафедри педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки Катерина Чумак, Андріана Задорожна, Іванна Біляк та Світлана Бобош мали нагоду обмінятися досвідом зі студентами із Гданської політехніки, відвідавши День відкритих дверей.

Це щорічний захід, де здобувачі вищої освіти можуть познайомитись із представниками наукових гуртків, студентських організацій, ознайомитися з факультетами та умовами навчання.

Представниці Львівської політехніки відвідали екскурсії кампусом та інші івенти.

Фото із заходу в Польщі Фото із заходу в Польщі Фото із заходу в Польщі Фото із заходу в Польщі Фото із заходу в Польщі