Студентка Університету стала одним із переможців всеукраїнського конкурсу на тему українсько-казахського діалогу

Організатори заходу
Фрагмент афіші конкурсу

Завершився Всеукраїнський конкурс есеїстики на тему «Українсько-казахський діалог: від Тараса Шевченка до «Юрти незламності», який організував Українсько-тюркський центр за підтримки народного депутата України, голови депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Казахстан Сергія Нагорняка. Захід був приурочений до Дня незалежності Республіки Казахстан, який відзначають 16 грудня.

Два тижні мали студенти українських закладів вищої освіти для написання есе. І ось визначено 10 фіналістів конкурсу. Серед них – студентка Національного університету «Львівська політехніка» Юлія Байовська.

Подарунки для переможців конкурсу за кілька днів прилетять зі Казахстану, і десять фіналістів отримають під ялинку приємні емоції!