Студентка Хмельницького політехнічного коледжу Університету – дворазова чемпіонка Європи з бразильського джиу-джитсу

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Анастасія Борейчук з викладачками

Бразильське джиу-джитсу – бойове мистецтво та система самозахисту, що сфокусована на боротьбі. Вона навчає, що менша чи слабша людина може успішно захищатися й перемагати більшого та міцнішого супротивника, застосовуючи фізичні принципи та правильну бойову техніку.

1451 учасник із 28 країн виступив на Чемпіонаті Європи з бразильського джиу-джитсу, що відбувся у місті Пітешті (Румунія). Збірна України посіла ІІІ загальнокомандне місце, а в розділі Не-ваза (боротьба) – І і ІІІ місця.

Студентка Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Анастасія Борейчук здобула золото у категорії U21 – 57 kg і стала вже дворазовою чемпіонкою Європи!

Колектив коледжу вітає Настю з черговою перемогою на світових спортивних аренах!

Докладніше – на сайті Хмельницького політехнічного фахового коледжу.

Анастасія Борейчук Анастасія Борейчук Анастасія Борейчук з викладачками