Студентка кафедри СКІД виборола призове місце на міжнародній студентській олімпіаді

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Учасники олімпіади

Студентки кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки Діана Казнодій, Софія Татушко і Діана Бартківська під керівництвом викладачів Марії Комової та Аліни Петрушки взяли участь у Міжнародній студентській олімпіаді «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів», яка відбулася 12 квітня 2024 року в Національному авіаційному університеті.

Студентка ІІІ курсу Діана Казнодій виборола почесне третє місце.

Вітаємо переможців та учасників міжнародної студентської олімпіади!

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Учасники олімпіади