Студент кафедри ТТАЕ – серед переможців 81-ї Студентської науково-технічної конференції

Кафедра теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій
Фото з конференції

За результатами І етапу 81-ї Студентської науково-технічної конференції у секції «Енергетика та системи керування» на кафедрі теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій, що відбувся 24 жовтня 2023 року, переможцями підсекції стали:

• студент групи ТЕ-31 Олександр Нагорний, здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 144 «Теплоенергетика»;
  • студентка групи АЕАЕ-11 Ніна Мацелик, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 143 «Атомна енергетика»;
  • студентка групи АЕАЕ-11 Крістіна Стратийчук, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 143 «Атомна енергетика».

8 листопада 2023 року в Інституті енергетики та систем керування відбувся ІІ етап 81-ї Студентської науково-технічної конференції у секції «Енергетика та системи керування». За підсумками роботи секції та відповідно до наказу ректора № 611-1-10 від 27.11.2023 року «Про підсумки роботи 81-ї Студентської науково-технічної конференції» нагороджено таких студентів:

• за перше місце:
    • Олександра Нагорного з доповіддю «Реконструкція теплового вузла з метою економії ресурсів на промисловому підприємстві», науковий керівник – к.т.н., доцентка кафедри ТТАЕ Тетяна Римар;
  • за участь:
    • Ніну Мацелик з доповіддю «Аналіз теплофізичних параметрів теплоносія в активній зоні реактора АР1000», науковий керівник – к.т.н., доцентка кафедри ТТАЕ Галина Матіко;
    • Крістіну Стратийчук з доповіддю «Сучасний стан проектів реакторів 4-го покоління з газовим теплоносієм у світі та Україні», науковий керівник – д.т.н., професор кафедри ТТАЕ Михайло Семерак.

Дякуємо всім учасникам конференції! Вітаємо переможців із черговим науковим досягненням!

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції