Студент кафедри МІ – серед переможців III Міжнародних наукових читань імені Богдана Гаврилишина

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Фото з нагородження переможця конкурсу

Місія Міжнародних наукових читань імені Богдана Гаврилишина – просування візіонерських і філософських ідей видатного українця зі світовим ім’ям Богдана Гаврилишина, популяризація та поширення цінностей відповідальності людини, ініціювання майданчика для експертних дискусій, виявлення молодих талантів, підтримка і розвиток їх наукових та освітніх ініціатив, формування нової генерації ціннісно-орієнтованих лідерів-змінотворців.

Відтоді щороку 19 жовтня, у День відповідальності людини, кафедра міжнародних відносин та дипломатії Західноукраїнського національного університету (м. Тернопіль) оголошує конкурс тематичних есе, а нагородження переможців відбувається у межах Міжнародних наукових читань імені Богдана Гаврилишина.

Серед переможців цьогорічних IIІ Міжнародних наукових читань імені Богдана Гаврилишина – студент групи МІ-21 кафедри міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки Дмитро Луців (науковий керівник – завідувач кафедри МІ професор Василь Гулай), який нагороджений дипломом ІІІ ступеня за перемогу в конкурсі студентських есе «Відповідальність – цінність, що змінює світ».

За дорученням Оргкомітету диплом та цінні подарунки переможцеві особисто вручив директор Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Національного університету «Львівська політехніка» професор Петро Пукач.

Кафедра міжнародної інформації щиро вдячна завідувачці кафедри міжнародних відносин та дипломатії Західноукраїнського національного університету (м. Тернопіль), доктору економічних наук, професорці Оксані Тулай за запрошення студентів спеціальності «Міжнародна інформація» Львівської політехніки до участі в IIІ Міжнародних наукових читаннях імені Богдана Гаврилишина – конкурсі есе та науковій конференції!

Фото з нагородження переможця конкурсу Диплом переможця конкурсу Фото з нагородження переможця конкурсу