Студент-біотехнолог Університету виборов І місце в одному з конкурсів Міжнародної конференції «Молодь і поступ біології»

Кафедра технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології
Переможці конкурсу

18–20 квітня 2024 року у Львові відбулася XX Міжнародна наукова конференція студентів і аспірантів «Молодь і поступ біології», присвячена 90-річчю від дня народження професора Ореста Демківа.

Студент групи БТМ-21 кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Назарій Кость (науковий керівник – професорка Софія Василюк) презентував результати своєї магістерської роботи на тему «Ентоморемедіація забруднених мікотоксинами відходів агропромислового комплексу за допомогою личинок hermetia illucens» і виборов І місце у конкурсі на кращу усну доповідь у секції «Екологія».

Вітаємо Назарія і бажаємо йому подальших успіхів!

Переможці конкурсу Диплом переможця