Віце-президент Асоціації професійних митних посередників провів відкриту лекцію для студентів кафедри ЗМД

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
Руслан Велещук читає лекцію

12 лютого 2020 року викладачі та студенти кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності мали змогу зустрітись із Русланом Велещуком – віце-президентом Асоціації професійних митних посередників, засновником компанії ТОВ «ГРІН ЛАЙТ ЛТД», автором та спікером курсів з підготовки агентів митного оформлення, практикуючим агентом з митного оформлення з 20-річним досвідом, а також випускником Національного університету «Львівська політехніка».

Віце-президент провів відкриту лекцію, що була присвячена базовим умовам поставки і міжнародним правилам тлумачення комерційних термінів Incoterms 2020. Експерт, зокрема, звернув увагу присутніх на останні зміни Incoterms, розкрив чимало практичних аспектів використання цих термінів у текстах зовнішньоекономічних контрактів, відповів на запитання аудиторії, а також презентував кафедрі постери та посібники Incoterms 2020.

Кафедра висловлює щиру подяку панові Руслану за цікаву та змістовну лекцію!

Руслан Велещук читає лекцію Руслан Велещук читає лекцію Руслан Велещук читає лекцію