Розпочато реєстрацію для участі у Літній школі молодого науковця 3.0 для аспірантів першого року навчання

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Фрагмент афіші заходу

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України оголошує про старт реєстрації учасників у проєкті «Літня школа молодого науковця 3.0» для аспірантів першого року навчання, які ще жодного разу не брали участь у попередніх Школах молодого науковця.

Літня школа молодого науковця 3.0 – це і комунікація з лекторами, які протягом тижня допоможуть здобути нові знання, поділяться власним практичним досвідом, це і унікальна та необхідна сьогодні змога спілкування в колі однодумців, патріотів та можливість пошуку спільних вирішень проблемних питань.

Обов’язкова умова для участі – знання англійської мови, оскільки одним із лекторів буде віце-президент Eurodoc – Європейської ради аспірантів та молодих учених.

Реєстрація учасників триватиме до 20 липня 2023 року.

Літня школа молодого науковця 3.0 проходитиме в онлайн-форматі з 24 по 28 липня.

Модератор проєкту – Катерина Бабікова, асоційований член Ради молодих учених при МОН України (babikova.kateryna@gmail.com).