Розпочалася ХVIIІ Міжнародна школа україністики МІОКу «Крок до України»

Міжнародний інститут освіти, науки та зв’язків з діаспорою
Заставка заходу

17 липня 2023 року розпочала роботу ХVIIІ Міжнародна школа україністики МІОКу «Крок до України», організатором якої є Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка».

Перед студентами з Австралії, Аргентини, Бразилії, Грузії, Естонії, Італії, Казахстану, Німеччини, Польщі, Словенії, Таїланду – два тижні інтенсивних занять, цікавих розмовних практик, дискусійних клубів та віртуальних зустрічей з відомими українцями.

Цьогоріч у Школі вкотре беруть участь переможниці Стипендії імені Анни Кісіль Світової Федерації Українських Жіночих Організацій – студенти з Українського культурного товариства Просвіта в Аргентині, представниці й представники української діаспори з усього світу.

Бажаємо нашим студентам мотивації та натхнення для вивчення української мови і знайомства з традиційною та сучасною Україною!

Робимо Крок до України разом!