Рада молодих учених запрошує на захід із серії «Історичні свідчення: розкриття правди про геноцид українського народу»

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Фрагмент афіші заходу

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України запрошує на захід із серії зустрічей «Історичні свідчення: розкриття правди про геноцид українського народу», що відбудеться в межах діяльності Руху з визнання дій росії проти України геноцидом, ініційованого РМУ та Офісом підтримки вченого.

Доповідачка – Людмила Підкуймуха, кандидат філологічних наук, наукова співробітниця Ґіссенського університету імені Юстуса Лібіга. Тема – «Лінгвоцид як складник політики геноциду проти українців на тимчасово окупованих територіях».

Зустріч відбудеться 28 березня 2024 року в режимі онлайн, початок о 15:00.

Реєстрація

Такі зустрічі – це можливість дізнатися більше про важливу тему геноциду українського народу.