Проєктний офіс Політехніки інформує про нову можливість від програми «Горизонт Європа» для вишів

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Європейська ініціатива досконалості запрошує до участі у конкурсі «Посилення спроможності до вдосконалення у закладах вищої освіти та навколишніх екосистемах».

У межах ініціативи підтримка Horizon Europe спрямована на мобілізацію інвестицій місцевого та регіонального уряду в сектор вищої освіти через:

• розробку спільних дослідницьких та інноваційних стратегій і дорожніх карт;
  • розподіл потенціалу та ресурсів через спільні дії, що готують мережу до створення альянсу університетів з метою посилення привабливості кар’єри дослідників;
  • співпрацю з навколишніми екосистемами для передавання знань і навиків;
  • перехід до університетів, орієнтованих на знання та цифрові технології, розвиток відкритих наук;
  • створення або посилення служб передавання технологій та платформ співпраці;
  • залучення громадян до розв’язання суспільних проблем;
  • підтримку інституційних змін через інклюзивні плани гендерної рівності.

Пропозиції повинні бути спрямовані на сектор вищої освіти: університети будь-якого типу, науково-дослідні організації, академії наук, політехнічні університети, університети прикладних наук та спеціалізовані державні лабораторії.

Бюджет – 30 мільйонів євро. Дедлайн – 4 листопада 2021 року.

Докладніше – на сторінці Проєктного офісу Львівської політехніки у соцмережі Фейсбук.