Професор ІНЕМ Анатолій Кучер здобув стипендію імені Юрія Поправки для найкращих молодих учених

Анатолій Кучер

Щороку Міністерство освіти і науки України призначає 25 стипендій найкращим молодим ученим для увічнення подій Революції гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні. Такі стипендії призначають за вагомий внесок у розвиток української науки, посилення міжнародного авторитету України та внесок у розвиток демократичних і гуманістичних цінностей у сфері науки і освіти.

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №1435 від 20.11.2023 р. переможцями конкурсу на здобуття державних іменних стипендій на 2024 рік стали 25 найкращих молодих учених за такими номінаціями:

• Стипендія імені Дмитра Максимова – 5 осіб;
  • Стипендія імені Назарія Войтовича – 5 осіб;
  • Стипендія імені Романа Гурика – 5 осіб;
  • Стипендія імені Устима Голоднюка – 5 осіб;
  • Стипендія імені Юрія Поправки – 5 осіб.

Зокрема, стипендію імені Юрія Поправки здобув Анатолій Кучер – д.е.н., старший дослідник, професор кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».

Приєднані файли