Представник Львівської політехніки – чемпіон XV літніх Паралімпійських ігор у фехтуванні на шаблях

За матеріалами ЗІК
Андрій Демчук

Асистент кафедри інформаційних систем та мереж Національного університету «Львівська політехніка» Андрій Демчук став чемпіоном XV літніх Паралімпійських ігор – 2016 у фехтуванні на шаблях серед спортсменів-візочників категорії А.

У фіналі особистого турніру шабліст упевнено переміг угорця Річарда Освата з рахунком 15:8.

На шляху до «золотої» дуелі в турі прямого вибування підопічний тренера Віктора Нікуліна почергово здолав опір представників Франції та Китаю. При цьому Андрієві дуже важко давалися бої на попередньому етапі в групі, і він лише восьмим, останнім кваліфікувався у стадію плей-оф.

Додамо, що «золото» Ріо-2016 – перша параолімпійська нагорода в кар’єрі 29-річного фехтувальника, який має дві вищі освіти: він закінчив Національний університет «Львівська політехніка» та Львівський державний університет фізичного виховання.