Практикум для енергетиків: книжкова новинка ІЕСК і кафедри електроенергетики та систем управління

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

У практикумі викладені основні засади розрахунку режимів роботи ЕЕС у спеціалізованому середовищі ДАКАР ЕЛЕКС, розроблені настанови до виконання лабораторних робіт для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Мета практикуму – засвоєння студентами теоретичного матеріалу та набуття практичних навичок роботи під час вибору параметрів та розрахунку усталених режимів, струмів коротких замикань, аналізу статичної та динамічної стійкості ЕЕС, налагодження пристроїв автоматики.

Поданий матеріал відповідає програмі дисципліни «Комп’ютерний аналіз режимів електроенергетичних систем». Практикум буде корисний для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», для фахівців відповідного спрямування.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки