Політехніки взяли участь в інтернатурі з бізнес-аналізу, організованій ІТ-компанією ELEKS

Львівський ІТ Кластер
Фото із заходу

Компанія ELEKS провела шеститижневу інтернатуру з бізнес-аналізу, у межах якої п’ятнадцять студентів були розподілені у п’ять команд, за кожною з яких закріпили ментора-спеціаліста ELEKS.

Як повідомив Тарас Захарків, Head of Business Analysis Office в ELEKS, програму було розроблено, щоб надати учасникам практичні знання про сферу бізнес-аналізу через реальні проєкти, спільну групову роботу та наставництво досвідчених професіоналів. Програма наголошує на застосуванні методів бізнес-аналізу в сприятливому навчальному середовищі та надає вичерпний і практичний досвід для амбітних бізнес-аналітиків початкового рівня.

Участь в інтернатурі від ELEKS взяли студенти Національного університету «Львівська політехніка», Українського католицького університету, IT Степ університету.

Докладніше – на сайті Львівського ІТ Кластеру.