Львівські політехніки візьмуть участь у заходах Дев’ятого Екуменічного соціального тижня у Львові

За матеріалами сайту «Екуменічний Соціальний Тиждень»
Герб Львівської політехніки

Дев’ятий рік поспіль у Львові відбувається Екуменічний соціальний тиждень. Щороку за підтримки Українського католицького університету, Львівської міської ради, Львівської обласної ради та адміністрації, Національного університету «Львівська політехніка» Інститут екуменічних студій УКУ ініціює проведення всеукраїнського суспільного форуму. Вже традиційно в осінню пору представники різних конфесій, релігійних організацій, освіти, влади, бізнесу, громадського сектора, ЗМІ та всі люди доброї волі зберуться задля ділення досвідом та напрацювання шляхів розв’язання соціальних проблем.

Цьогорічною темою ЕСТ є «Міграція: виклик для України».

Під час ІХ Екуменічного соціального тижня 28 вересня – 2 жовтня 2016 року відбудеться ряд заходів, присвячених всебічному висвітленню проблем міграції та практичним шляхам їх подолання. До участі запрошено провідних експертів з України та з-за кордону, представників волонтерських рухів, церковних ініціатив, громадських організацій, благодійних фондів, влади та ЗМІ, а також наших громадян, які були змушені покинути свої домівки через військову агресію Росії.

30 вересня 2016 року з 9:00 до 11:00 відбуватиметься Круглий стіл «Соціальні проблеми вимушених переселенців та шляхи їх подолання», організований Українським католицьким університетом спільно із кафедрою соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка». Місце проведення заходу – вул. Хуторівка, 35а, Філософсько-богословский факультет УКУ, конференц-зал. Модератор – д-р Тетяна Шаповалова, заслужений працівник освіти України, кандидат економічних наук, доцент кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка», член правління Міжнародного фонду соціальної адаптації.

Повна програма ІХ Екуменічного соціального тижня