Львівська політехніка – восьма у рейтингу вищих навчальних закладів України, авторитетних для роботодавців

За матеріалами сайту «Експрес онлайн»
фасад головного корпусу Політехніки

Більшість роботодавців враховують, диплом якого вишу має потенційний працівник, якщо він лише нещодавно закінчив навчання чи не має значного досвіду роботи. Міжнародний кадровий портал hh.ua з’ясував, які навчальні заклади здатні примусити роботодавців уважніше придивитися до кандидатів, а які – викликати сумнів у профпридатності потенційного працівника.

Дослідження дало змогу визначити список провідних вишів, випускники яких мають переваги на ринку праці.

ТОП-10 вищих навчальних закладів, авторитетних для роботодавців

1. Київський національний університет імені Тараса Шевченка (диплом є авторитетним для 38% роботодавців)
  2. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (32%)
  3. Національний університет «Києво-Могилянська академія» (23%)
  4. Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (17%)
  5. Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (15%)
  6. Львівський національний університет імені Івана Франка (9%)
  7. Національний авіаційний університет (Київ, 9%)
  8. Національний університет «Львівська політехніка» (8%)
  9. Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого (Харків, 6%)
  10. Харківський національний університет імені В. Каразіна (6%)

Ще 36% роботодавців назвали інші навчальні заклади.