Платформа Prometheus запускає курс «Програмування на С++», який викладає професор кафедри СШІ

Платформа онлайн-курсів Prometheus
Заставка до матеріалу

Найбільша платформа онлайн-курсів в Україні Prometheus запускає курс для тих, хто хоче опанувати одну з найперспективніших мов програмування – С++. Він підійде для початківців, які хочуть набути знань та навичок розробки програмного забезпечення на мові С++.

Курс викладають:

• Дмитро Пелешко, доктор технічних наук, професор кафедри систем штучного інтелекту Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка», постійний тренер C/C++ GL BaseCamp, Data Science та Machine Learning Engineer із понад 17 роками досвіду викладання;
  • Ярослав Пушко, Consultant та Tech Lead у GlobalLogic з 10-річним досвідом.

У програмі курсу – 80+ відеолекцій, 11 вебінарів, практичні завдання, Q&A-сесії та тестові завдання. Після закінчення – сертифікат, що підтверджує знання та ready-to-use набір навичок, з якими можна починати роботу на новій посаді.

Докладніше про курс – на сайті Prometheus.