Освітнє волонтерство: викладач із Канади Джеймс Т’єр безкоштовно навчає політехніків англійської

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Фото із зустрічі у Львівській політехніці

17 січня відбулася зустріч керівниці Центру міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» Наталії Гоц та викладача англійської мови Джеймса Т’єра, який приїхав із Канади до України наприкінці 2023 року.

Пан Джеймс вирішив зробити свій внесок для допомоги нашій країні, запропонувавши безкоштовні уроки з англійської для викладачів та працівників Львівської політехніки. Заняття проходять у чотирьох групах з понеділка по четвер, відповідно до рівня знань мови.

Джеймсу Т’єру настільки сподобався Львів та наш університет, що він хотів би продовжити своє перебування в Україні ще на один рік.

Центр міжнародної освіти дуже вдячний панові Джеймсу за ініціативу та допомогу у вивченні англійської мови!