«Основи менторства та тьюторства» – нова навчальна дисципліна для вибору студентів-бакалаврів Університету

Кафедра систем автоматизованого проєктування Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Студентів Національного університету «Львівська політехніка» запрошують на презентацію нового курсу «Основи менторства та тьюторства», яка відбудеться 28 лютого 2024 року в режимі онлайн на платформі Zoom.

Ця дисципліна створена для тих, хто прагне розвинути свій потенціал як тьютор/ментор і сприяти успіху інших у їхньому особистому та професійному розвитку. Викладачка – Наталія Бокла, доцентка кафедри систем автоматизованого проєктування Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

Під час зустрічі буде розглянуто ключові аспекти курсу, включаючи його мету, зміст, переваги для учасників та інші важливі деталі.

Студенти під час вивчення дисципліни «Основи менторства та тьюторства»:

• створюють свій власний бренд і команду;
  • вивчають ефективне лідерство;
  • опановують навики управління часом.

Крім цього, у рамках практичних занять створюють тюторські комунікації зі студентами молодших курсів.

Навчальна програма передбачає:

• організаційну підтримку;
  • інформаційний супровід;
  • психологічну підтримку;
  • сприяння розвитку;
  • вміння вчитися;
  • соціальну інтеграцію;
  • особистісне зростання;
  • можливість участі у проєкті PROMENT.

Реєстрація доступна тільки для зареєстрованих користувачів Національного університету «Львівська політехніка».

Чи мрієте ви поділитися своїм талантом і зробити перший крок у світ тьюторства? Тоді це оголошення для вас! Не пропустіть цю можливість дізнатися більше про новий курс, який допоможе вам здобути навички менторства/тьюторства, що будуть корисні вам як у студентському, так і у професійному житті!

Початок презентації о 16:30.