Оголошено конкурс на заміщення посад директорів відокремлених структурних підрозділів Університету

Адміністрація Львівської політехніки
Фасад головного корпусу Львівської політехніки

Національний університет «Львівська політехніка» оголошує конкурс на заміщення посад директорів відокремлених структурних підрозділів:

• Фахового коледжу інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Золочівського фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Коломийського політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

• заяву;
  • особовий листок обліку кадрів із фотографією;
  • автобіографію;
  • копію паспорта;
  • копію документів про вищу освіту;
  • наукові ступені та вчені звання;
  • проєкт стратегії розвитку закладу освіти.

Кандидат на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти має бути громадянином України та мати ступінь магістра (освітньо-кваліфікаціний рівень спеціаліста), вільно володіти державною мовою і мати стаж роботи на посадах педагогічних та/або науково-педагогічних працівників не менш ніж п’ять років.

Термін подання документів на конкурс ― 2 місяці з дня опублікування оголошення.

Документи для участі у конкурсі надсилати на ім’я ректора Національного університету «Львівська політехніка» на адресу:

вул. Ст. Бандери, 12, кімн. 303, м. Львів, 79013.

Університет житлом не забезпечує.