НТБ запрошує на відкриття виставки «Альфред Захарієвич – законодавець стилю в архітектурі Львова початку ХХ ст.»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

16 лютого 2024 року в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» відкриється виставка «Законодавець стилю в архітектурі Львова початку ХХ ст.», присвячена творчості Альфреда Захарієвича (26.VІІІ.1871 – 11.VІІ.1937) – видатного архітектора-будівничого Львова 1890–1930-х років, чільного представника львівської архітектурної школи за часів сецесії, неокласицизму початку ХХ століття та раннього модернізму, ініціатора впровадження залізобетону в будівництво Галичини.

Матеріали експозиції дають змогу простежити еволюцію стилю львівської архітектури впродовж двох десятиліть, які передували Першій світовій війні.

Автор виставки, доцент кафедри історії Українського католицького університету, кандидат мистецтвознавства Ігор Жук, проведе вступну презентаційну доповідь та кураторську екскурсію.

Вхід вільний. Початок о 17:30.