Нові можливості від платформи UGF: онлайн-лекції для студентів, аспірантів та викладачів у жовтні

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

Для студентів, аспірантів та викладачів українських закладів вищої освіти триває проєкт Ukraine Global Faculty, в межах якого закордонні професори з провідних університетів, топексперти та підприємці читатимуть онлайн-лекції для української аудиторії.

Міжнародну освітню ініціативу реалізує фонд K.Fund Василя Хмельницького за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

UGF анонсує найближчі лекції цього місяця, які відбудуться за участю найкрутіших спікерів міжнародного рівня. Вони готові подарувати не просто заряд енергії та нові знання, а й можливість поспілкуватися з ними через Q&A Chat.

• Онлайн-лекція Mariana Mazzucato, професорки Університетського коледжу Лондона (UCL), директорки-засновниці Інституту інновацій та суспільного призначення у UCL (IIPP), – Directing Inclusive and Sustainable Growth: A Mission-Oriented Approach (A Discussion on Opportunities for Ukraine)
    Дата та час – 17 жовтня 2023 року, 19:00
    Реєстрація
  • Онлайн-лекція доктора філософії Volodymyr Kuleshov, доцента Техніон-Корнельського інституту Джейкобса в Корнельському університеті та факультету комп’ютерних наук Корнельського університету, – Advanced Supervised Learning: Deep Neural Networks