Науковцям Політехніки надано тестовий доступ до рецензованих наукових журналів Lyell Collection

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

До уваги науковців Львівської політехніки!

До 25 січня 2024 року Національному університету Львівська політехніка надано тестовий доступ до рецензованих наукових журналів Lyell Collection від Лондонського геологічного товариства (Geological Society of London).

Товариство засноване у 1807 році та є найстарішою геологічною спільнотою у світі. Онлайн-колекція Лайелла створена у 2007 році й містить журнали товариства, публікації та ключові серії книг, а також журнали, які видають інші товариства.

Отримати доступ до електронної колекції можна з комп’ютерів Університету, перейшовши на сайт Lyell Collection, а також за допомогою віддаленого доступу.

Приєднуйтесь до провідних науковців світу!