Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на лекцію «Музика і європейська цивілізація»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

18 січня 2024 року Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) запрошує на третю лекцію з циклу «Музика і європейська цивілізація».

Розвиток європейської музики кінця XVIII – початку XIX століття відбувся під впливом Великої французької революції, яка не тільки породила цілу хвилю масово-побутової музики (марші, героїчні пісні, зокрема «Марсельєзу»), але й знайшла відгук в усіх музичних жанрах. Цей процес проходив на тлі та під впливом активної демократизації всього суспільного та музичного життя. З аристократичних салонів музика вийшла на ширші майданчики, доступні широкому колу слухачів.

Про місце музики в авангарді цивілізаційних подій, про те, як музика набула політичної ваги, учасники заходу зможуть поговорити з викладачем Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка, скрипалем, автором низки музичних проєктів Михайлом Крижанівським.

Вхід вільний. Початок о 17:00.