На кафедрі транспортних технологій відбулася зустріч студентів із представниками залізничних станцій міста Львова

Кафедра транспортних технологій Львівської політехніки
Фото із зустрічі

На кафедрі транспортних технологій Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки відбулася зустріч начальника залізничної станції Підзамче Сергія Пилипчука, інженера з охорони праці станції Львів Іванни Мурдзи, чергового по сортувальній гірці станції Клепарів Ігоря Пеленика з викладачами і студентами, присвячені Дню залізничника.

Представники роботодавців і викладачі ділилися власним досвідом, першими кроками професійного зростання у галузі залізничного транспорту. Під час розмови відбувалася жвава дискусія, в ході якої учасники заходу порушували важливі й актуальні теми, згадували історії зі свого професійного життя, мотивуючи і надихаючи студентів на великі досягнення. Зокрема, Сергій Пилипчук зазначив, що лише маленькими кроками у своїй професійній діяльності можна досягти значних результатів, а Укрзалізниця готова сприяти у цьому.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі