На кафедрі технології органічних продуктів ІХХТ відбулися захисти бакалаврських дипломів

Кафедра технології органічних продуктів Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-захисту робіт

На кафедрі технології органічних продуктів Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки 26–29 червня 2023 року відбулися засідання державної екзаменаційної комісії із захисту бакалаврських кваліфікаційних робіт.

Захисти кваліфікаційних робіт за спеціальностями 161 «Хімічні технології та інженерія» (голова екзаменаційної комісії – Олександр Мірус, к.х.н., доцент, завідувач кафедри промислової безпеки та охорони праці Львівського державного університету безпеки життєдіяльності) та 181 «Харчові технології» (голова екзаменаційної комісії – Юлія Небесна, к.т.н., старший хімік тех. відділу ТОВ «Нестле») відбувався онлайн на платформі Zoom.

Бакалаврські кваліфікаційні роботи успішно захистили 29 майбутніх технологів харчової галузі та 8 бакалаврів з хімічних технологій та інженерії.

Вітаємо із успішним закінченням першого (бакалаврського) рівня вищої освіти!

Скріншот з онлайн-захисту робіт Скріншот з онлайн-захисту робіт Скріншот з онлайн-захисту робіт