На кафедрі ПІО розпочалися заняття за програмою «Гостьовий лектор» з італійським викладачем

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

13 березня 2024 року в рамках реалізації програми «Гостьовий лектор» на кафедрі педагогіки та інноваційної освіти Інституту права психології та інноваційної освіти Львівської політехніки відбулася лекція «Зміни педагогічних моделей у Стародавньому Римі та на сучасному Заході», яку прочитав Лоренцо Де Веккі, викладач класичного ліцею Данте Аліг’єрі з міста Трієста (Італія), перекладач з англійської та латинської мов.

З вітальним словом до учасників звернувся Карло Колонелла, директор Італійського інституту культури в Києві. Ця установа є органом Міністерства закордонних справ і міжнародної співпраці Італії та відповідає за популяризацію італійської мови і культури в Україні.

З української сторони присутніх привітала завідувачка кафедри педагогіки та інноваційної освіти Тетяна Горохівська.

Щиро вдячні за цікаву та змістовну лекцію, яка є актуальною і важливою для нашого сьогодення!

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції