На кафедрі МО завершився цикл гостьових лекції докторантки Університету Великої Греції (Італія)

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

На кафедрі менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки 6 та 11 грудня 2023 року у дистанційному форматі відбулися завершальні лекції від гостьової лекторки Євгенії Страно – докторки філософії, докторантки Університету Великої Греції в Катандзаро, Італія. Слухачами були студенти бакалаврату і магістратури спеціальностей «Менеджмент» і «Фінанси», а також викладачі Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки.

Спікерка розповіла про актуальні наукові тенденції у фінансуванні збереження природи і довкілля. Також на цих лекціях студенти ознайомилися з напрямами фінансування досліджень, призначених для боротьби з кліматичними змінами.

У січні 2024 року лекторка Євгенія Страно розпочне другий цикл лекцій, який буде присвячено вивченню специфіки фінансування і збереження біорізноманіття, а також розкриттю актуальних питань щодо впливу штучного інтелекту на цифрову фінансову доступність в умовах Індустрії 4.0.

Скріншот з онлайн-лекції Євгенія Страно з колегою