На кафедрі МІ за програмою «Візит-професор» працюватиме ад’юнкт Інституту політичних досліджень Польської академії наук

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Афіша заходу

Кафедра міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки запрошує на факультативний навчальний курс «Між війною і миром: концепція реалізму в дослідженні Східної Європи (2008–2023)» / Użyteczność realizmu w badaniu Europy Wschodniej: między wojną a pokojem (2008–2023), який з 11 березня до 29 квітня 2024 року в рамках програми Visiting Professor читатиме PhD Войцех Лисек (Wojciech Łysek), ад՚юнкт Інституту політичних досліджень Польської академії наук.

Під час занять буде розглянуто основні принципи політичної концепції реалізму, а також її застосування у міжнародних відносинах.

Лекції проходитимуть щопонеділка та щовівторка в режимі онлайн на платформі Zoom.

Початок о 16:25.

Войцех Лисек є випускником Ягеллонського університету, доктором наук в галузі політичних наук. У 2017 р. захистив дисертацію «Проблема національності в східній політиці пілсудчиків: особливості-еволюція-спадкоємці». Автор наукових монографій Intelektualny włóczęga. Biografia Stanisława Swianiewicza (Warszawa, 2023); «Zadanie Polski jest na Wschodzie». Polityka piłsudczyków wobec nierosyjskich narodowości byłego Cesarstwa Rosyjskiego (1921–1940) (Warszawa, 2020). Лауреат XXXI Нагороди «Східного Перегляду / Przeglądu Wschodniego» 2023 року.

Приєднані файли