На кафедрі інформаційно-вимірювальних технологій ІКТА відбувся День відкритих дверей

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Львівської політехніки
Фото із Дня відкритих дверей

20 квітня на кафедрі інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки відбувся День відкритих дверей.

Перед гостями виступила завідувачка кафедри Тетяна Бубела, яка розповіла про особливості навчання за спеціальністю 175 «Інформаційно-вимірювальні технології», можливість академічної мобільності (отримання подвійного диплому), стажування за кордоном та міжнародну співпрацю.

Представник Львівського ІТ кластеру, співрозробник програми «Робототехніка» Євген Гірний розказав абітурієнтам про інноваційне навчання, новітні курси, можливість працевлаштування у провідних компаніях нашого регіону.

Викладач кафедри Орест Кочан поділився науковими досягненнями кафедри та перспективами навчання за спеціальністю 175.

Студенти й випускники кафедри ІВТ (Андрій Шумило, Святослав Колесник, Роман Садоха) продемонстрували свої проєкти і влаштували майстер-клас із керування дроном.

Далі гостям запропонували поспілкуватись із чат-ботом, створеним аспірантом кафедри Андрієм Стадником, та пройти quiz-test, за результатами якого усі учасники отримали призи – брендову продукцію Львівської політехніки.

На завершення викладачі Віктор Куць, Олександр Ришковський, Сергій Прохоренко, Іван Питель та Пилип Скоропад провели екскурсію лабораторіями кафедри, де абітурієнти наочно могли ознайомитися з обладнанням, яке передали кафедрі фірми-спонсори (IFM Electronic, Leoni Wiring System, Cypres Semiconductor, National Instruments, Siemens та інші).

Задоволені й окрилені гості обіцяли повернутись на кафедру вже у статусі студентів!