На базі «Політехнік-3» Університету завершився XIV Всеукраїнський пленер Національного студентського союзу

Організатори заходу
учасники XIV Всеукраїнсього пленеру Національного студентського союзу

У навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-3» Національного університету «Львівська політехніка», розташованому в с. Коблеве Миколаївської області, завершився XIV Всеукраїнський пленер Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання.

На офіційному закритті Пленеру, де панувала неймовірна атмосфера, вручили сертифікати і подяки, були красиві фото, сувеніри та багато-багато обіймів.

Упродовж 22–28 серпня відбулося чимало цікавих заходів: лекції та тренінги, святкування Дня Незалежності, ранкові зарядки та інші активності, а також традиційний мокрий батл, де перемога була за дівчатами.

Організатори заходу – Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз», Колегія студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка» і Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Щоденник Пленеру – на сторінці організаторів у соцмережі Фейсбук.