Львівські політехніки здобули перемогу у II турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт із менеджменту

Кафедра ЗМД, кафедра МО Львівської політехніки
Ольга Денисюк

18 лютого 2016 року на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочався II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент».

Загалом на конкурс надійшла 221 студентська наукова робота із 87 вищих навчальних закладів України.

У секції «Кадровий менеджмент» на І етапі ІІ туру найбільшу кількість балів набрала студентка фахового спрямування «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Ольга Денисюк. Слід зазначити, що з-поміж усіх учасників ІІ туру найбільша кількість робіт зі спеціальності «Менеджмент» була заявлена саме у секції «Кадровий менеджмент» – 59 робіт.

За результатами рецензування студентських наукових робіт у секції «Антикризове управління та інформаційні системи у менеджменті» зі спеціальності «Менеджмент» найбільшу кількість балів набрав студент кафедри менеджменту організацій Львівської політехніки Петро Галюк. Керівник роботи – к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій Т.В. Кулініч.

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності і кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки вітають своїх студентів і бажають їм успіхів у підсумковій науково-практичній конференції, що відбудеться 30 березня 2016 року.

Петро Галюк