Львівські політехніки на запрошення організаторів відвідали форум UaFin.Tech 2023

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото з форуму

15 грудня 2023 року професор кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Олексій Другов разом зі студентками спеціальності «Менеджмент» Марією Кондиревич, Соломією Кушнір та Юлією Бабій відвідали головний фінтех-форум України – UaFin.Tech 2023. Це конференція, яку вже вшосте проводять організатори, незважаючи на виклики, які стоять перед українцями, а особливо останніми днями – для киян. Це подія, яка дає не тільки чудову можливість відкрити для себе нові горизонти та дещо змінити погляди у фінансовій галузі, а й познайомитися з рушіями змін у цій структурі, визначними постатями та почути їхній особистий досвід, шлях, ідеї, думки та бачення.

Спікери конференції – особистості з ТОП-10 Forbes, політики вищого рівня та міжнародне комʼюніті з 10+ провідних країн світу. Головними учасниками конференції були:

• Ростислав Дюк, голова правління Української асоціації фінтех та інноваційних компаній;
  • Юлія Вітка, заступниця керівника Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору»;
  • Ліса Кестнер, голова Регіонального представництва IFC в Україні та Молдові;
  • Шевкі Аджунер, голова Наглядової ради Sense Bank;
  • Сергій Позняк, голова громадської організації «Асоціація підприємців-ветеранів АТО»;
  • Вікторія Страхова, членкиня Наглядової ради Укрексімбанку;
  • Наталя Буткова-Вітвіцька, членкиня правління Ощадбанку, відповідальна за напрям ММСБ;
  • Ірина Старомінська, голова правління Універсал Банку;
  • Анна Тігіпко, засновниця необанку izibank;
  • Інна Тютюн, член правління Sense bank;
  • Валерій Новіков, директор із розвитку комерції Mastercard в Україні;
  • Оксана Губіна, засновниця стартапу AML.point;
  • Маргарита Очигава, СЕО фінтех-платформи Tranzzo;
  • Олена Степура, партнерка компанії Artellence;
  • Світлана Сергійчук, співзасновниця та CEO Neofin.

Упродовж конференції було кілька панельних дискусій, упродовж яких спікери намагалися розкрити суть та розв’язання проблем щодо найближчого майбутнього у фінансово-технологічному секторі України. Основні з них:

• Майбутнє України: розширення переліку можливостей (зокрема пільг) для ветеранів війни (вдосконалення процедур факторингу, лізингу), покращення умов з фінансування малого та середнього бізнесу, напрацювання регуляторів фінансової сфери;
  • Необанк VS SuperApp: вдосконалення послуг для клієнтів чи повна цифровізація послуг;
  • Фінтех сервіси в рітейлі;
  • Екосистеми;
  • Майбутнє відкритого банкінгу;
  • Кібербезпека;
  • Використання штучного інтелекту як основного інструмента поряд із людським чинником;
  • Майбутнє банків та фінтехів.

Організаторами форуму були: генеральний партнер MasterCard за підтримки USAID (проєкт «Реформування фінансового сектору»), UKAID, IFC, FINTECHLY, fintech insider, НАБУ, Асоціація українських банків, МТСБУ, EBA, ESPRESO, mind.ua, delo.ua та інші.

Окрім цього, студенти-учасники відвідали визначні туристичні місця столиці та відчули передноворічну казково-зимову атмосферу.

Участь у форумі стала можливою завдяки співпраці між Національним університетом «Львівська політехніка» та Українською асоціацією фінтех та інноваційних компаній, а також особистому запрошенню її голови – Ростислава Дюка.

Фото з форуму Фото з форуму Фото з форуму Фото з форуму Фото з форуму